بوکمارک کردن تصاویر در اینستاگرام

اینستاگرام به شما اجازه بوکمارک کردن پست‌ها را می‌دهد

چندی است که برخی از کاربران اینستاگرام قابلیت جدیدی را بر روی این اپلیکیشن مشاهده کرده‌اند. این قابلیت، Bookmark نام دارد که بر روی نسخه ۱۰٫۲ اینستاگرام در دسترس قرارگرفته است، می‌توانید آیکون بوکمارک را که شبیه یک روبان است، زیر پست‌ها پیدا کنید. وقتی‌که بر روی آن ضربه بزنید، پست موردنظر درون یک پوشه به نام Saved ذخیره می‌شود که به‌راحتی می‌توانید با استفاده از این ویژگی مجموعه‌ای از پست‌های محبوب خود را ساخته و همیشه به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

بوکمارک کردن تصاویر در اینستاگرام

بوکمارک کردن تصاویر در اینستاگرام

این ویژگی بسیار کاربردی است چراکه در اینستاگرام کلی عکس و ویدئو باارزش موجود هستند که نمی‌توانید به همه آن‌ها برسید و دوست دارید بعداً به آن‌ها بپردازید. کافی است آن را بوکمارک کرده و بعداً هر وقت که خواستید دوباره آن را ببینید. دقت داشته باشید که کاربرانی که نوشته‌های متعلق به آن‌ها بوکمارک می‌شود از این عمل اطلاعی پیدا نخواهند کرد پس راحت باشید و نوشته‌های دیگران را برای خود با خیال آسوده بوکمارک کنید.

 

محمد مخلوقی
در زمینه ی شبکه های کامپیوتری تحت پلتفرم های مختلف آموزش های پیشرفته ای دیده ام و همینطور در زمینه ی برنامه نویسی تحت وب حرف هایی برای گفتن دارم و تنها چیزی که از آن خسته نمی شوم یادگرفتن و پیشرفت است.