کسب درآمد

سامانه همکاری در فروش و کسب درآمد با موبایل یاب

کسب درآمد

طرح تشویقی موبایل یاب

خبر خوب برای تمامی کاربران موبایل یاب به خصوص صاحبان پنل های تبلیغاتی، وبلاگ ها، وبسایت های پر بازدید و شبکه های اجتماعی و همچنین تمامی افرادی که خواهان کسب درآمد از ساده ترین راه ممکن هستند. باز هم به وعده خود عمل کردیم و گامی دیگر برای بسط و گسترش موبایل یاب برداشتیم و اکنون با اضافه کردن امکان کسب درآمد برای تمامی کاربران موبایل یاب سعی داریم تا رضایت شما را بیش از پیش جلب کنیم.

کسب درآمد با موبایل یاب ! اما چگونه ؟؟!

نگران نباشید روش کار بسیار ساده و بدون هزینه است! پس گام به گام با ما همراه باشید .

 – ثبت نام کنید

به هر کاربری که ثبت نام می نماید حتی بدون خرید اشتراک، یک پنل کاربری تعلق خواهد گرفت و به ازای هر پنل کاربری نیز یک لینک اختصاصی به کاربر اختصاص داده می شود که نمونه آنرا در تصاویر آموزشی پیش رو خواهید دید، شما می توانید این لینک را از هر طریقی که مایلید برای دیگران ارسال کنید. شما به عنوان یک کاربر ساده می توانید این لینک را برای تمامی دوستانتان در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، واتساپ، لاین، وایبر و … ارسال کنید و یا به عنوان صاحب یک وبسایت پر بازدید آنرا را در معرض دید کاربرانتان قرار دهید و یا به واسطه پنل های تبلیغاتی همچون تلگرام و پیامکی این برنامه را به سایرین معرفی کنید.

دوستان و یا کاربران شما با کلیک بر روی این لینک مستقیماً وارد صفحه ثبت نام موبایل یاب خواهند شد و در صورت ثبت نام، ۱۵% از کل مبلغی که می پردازند به عنوان پورسانت به کیف پول شما در وب سایت موبایل یاب واریز خواهد شد که می توانید به صورت هفتگی درخواست تسویه حساب آن را به شماره حساب یا کارتی که در بخش اطلاعات بانکی وارد نموده اید بدهید. و یا از آن برای تهیه اشتراک و یا تمدید حساب کاربری خود بدون نیاز به پرداخت هزینه اقدام نمائید.

اما چگونه از اما ثبت نام ها و خریدهای صورت گرفته آگاه شویم ؟! برای آشنایی با این مسئله در ادامه با ما همراه باشید.

– مشاهده اطلاعات

دریافت لینک اختصاصی

آمار مشتریان دعوت شده

برای مشاهده و بررسی تعداد افراد ثبت نام شده توسط لینک شما، وارد منوی “حساب کاربری” شوید و بعد از انتخاب گزینه “افراد معرفی شده” لیستی کامل از اطلاعات مورد نیاز خودتان شامل:

   – تعداد افراد ثبت نام شده (چه افرادی که ثبت نام آنها با خرید همراه بوده و چه خرید نکرده باشند)

– مجموع مبالغ پورسانت تعلق گرفته به شما با قابلیت تفکیک به صورت ماهانه و روزانه

– امکان استفاده از اعتبار (پورسانت) بدست آمده برای تمدید اشتراک حساب کاربری موبایل یاب

– تسویه حساب های صورت گرفته و مانده حساب فعلی

اما برای تسویه حساب پورسانتهای دریافتی نیاز به ثبت اطلاعات بانکی خود دارید به این منظور ادامه آموزش را نیز مطالعه بفرمائید.

 

 – ثبت اطلاعات کارت بانکی

دریافت لینک اختصاصی

ورود اطلاعات کارت بانکی

۱- به عنوان اولین قدم برای ثبت شماره کارت بانکی خود به منظور دریافت مبالغ پورسانت ابتدا به منو “حساب کاربری” رفته و گزینه “پروفایل کاربری” را انتخاب کنید.

۲- در صفحه ای که باز می شود، سربرگ “شماره کارت جهت تسویه وجوه” را انتخاب کنید.

۳- اطلاعات مربوط به کارت بانکی خود را وارد کنید و دکمه ثبت تغییرات را بزنید.

 

اکنون کافیست تا این آدرس لینک را برای دوستان خود در شبکه های مجازی بفرستید تا پس از اینکه افراد، عملیات ثبت نام خود را کامل کردند ۱۵% از مبلغ کل هزینه ای که بابت اشتراک خود می پردازند را بصورت پورسانت دریافت کنید. مبالغ بیش از ۵۰ هزار تومان بصورت هفتگی پرداخت می گردد. شما می توانید این مبالغ را دریافت کنید و یا از هزینه ی تمدید اشتراک خود کسر نمایید.

*** توجه داشته باشید که درصد پورسانت افرادی که ثبت نام خود را کامل کرده باشند به حساب شما واریز خواهد شد ***

*** تمدید های بعدی کاربران نیز شامل پورسانت برای فرد معرف خواهد شد ***

باز هم در تلاشیم تا با یاری خداوند و همایت های همیشگی شما، حامل خبرهای خوبی برای شما باشیم.

محمد بابایی (اپراتور موبایل یاب)