سرویس ride-sharing گوگل مپ

سفر ارزان با سرویس ride-sharing گوگل

سرویس‌های اشتراک  رانندگی مانند Uber، Lyft ، Grap ، Ola و تمامی سرویس‌های مشابه، روش رفت‌وآمد ما را تغییر داده‌اند. استفاده از این سرویس‌ها ارزان‌تر، سریع‌تر، خیلی راحت‌تر است و قسمتی که از همه بهتر است این است که می‌توانید به‌وسیله موبایل خود یک راننده بگیرید.

اگر ride sharing سرویس محبوب شماست، می‌دانید نقشه‌های گوگل هم به شما کمک می‌کنند تا قیمت‌ها، موقعیت‌ها و تخمین زمانی بین بسیاری از خودروهایی که سرویس می‌دهند را پیدا کنید؟

دقیقا در داخل اپلیکیشن گوگل مپس در iOS و Android ، یک تب جدید به نام ride-sharing وجود دارد و به شما کمک می‌کند.

  • به‌محض این‌که موقعیت خود را در گوگل ثبت کنید،  به شما لیستی از سرویس‌های ride-sharing که نزدیکی شما قرار دارند با جزئیاتی مانند کرایه و تخمین زمانی ارائه می‌کند.
  • همچنین نقشه‌های گوگل شما را از تخفیف‌های ویژه‌ای که در دسترس هستند باخبر می‌کند.
  • اگر برای استفاده از سرویس موردنظر، نیاز به اپلیکیشن خاصی داشته باشید و بر روی گوشی شما نصب نباشد، به گوگل پلی استور برده می‌شوید.

 

اگر دفعه بعد خواستید در شهر رفت‌وآمد کنید، یا از سرویس‌های مشابه استفاده کنید حتماً از سرویس گوگل کمک بگیرید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

محمد مخلوقی
در زمینه ی شبکه های کامپیوتری تحت پلتفرم های مختلف آموزش های پیشرفته ای دیده ام و همینطور در زمینه ی برنامه نویسی تحت وب حرف هایی برای گفتن دارم و تنها چیزی که از آن خسته نمی شوم یادگرفتن و پیشرفت است.