ios-3d-touch-folder-notifications

نمایش تمامی اعلان‌ها در iPhone با استفاده از ۳D Touch

اگر شما نیز از آن دسته اشخاص هستید که برنامه‌های زیادی را بر روی تلفن همراه خود نصب دارید پس احتمالاً با مشکلاتی نظیر گم کردن و سردرد شدن برای پیدا کردن برنامه‌ها و مدیریت اعلان‌ها(Notifications) روبه‌رو هستید، به‌خصوص اگر برنامه‌هایتان در پوشه‌های مختلف دسته‌بندی‌شده باشد دردسرهایتان برای مشاهده اعلان‌های اعلام‌شده توسط هر برنامه دوچندان خواهد شد. خوشبختانه، یک میانبر برای این‌که تمامی اعلان‌های اپلیکیشن های داخل یک پوشه را مشاهده کنید از طریق ۳D Touch وجود دارد.

می‌دانیم که این میانبر نیاز به انجام یک لمس سه‌بعدی(۳D Touch) دارد، برای انجام این کار نیاز به یک آیفون ۶ یا جدیدتر دارید. ما فرض می‌کنیم که چنین دستگاهی را هم‌اکنون در اختیاردارید، تمام‌کاری که باید انجام دهید این است که روی پوشه اپلیکیشن هایتان لمس کنید و نگه‌دارید.

مدیریت اعلان های برنامه های در یک پوشه در آیفون با استفاده از 3d touch

مدیریت اعلان های برنامه های در یک پوشه در آیفون با استفاده از ۳d touch

اگر با موفقیت این کار را انجام داده باشید، یک لیست از برنامه‌های داخل پوشه برایتان به نمایش درخواهد آمد، تمامی برنامه‌هایی که اعلان دارند را انتخاب کنید. با لمس هر برنامه می‌توانید آن را اجرا کرده و سریعاً به اعلان موردنظر مراجعه کنید.

این میانبر لمس سه‌بعدی، برای دنبال کردن بهتر اعلان‌ها بسیار کاربردی است.

محمد مخلوقی
در زمینه ی شبکه های کامپیوتری تحت پلتفرم های مختلف آموزش های پیشرفته ای دیده ام و همینطور در زمینه ی برنامه نویسی تحت وب حرف هایی برای گفتن دارم و تنها چیزی که از آن خسته نمی شوم یادگرفتن و پیشرفت است.