پخش زنده یوتیوب

پلتفرم پخش زنده ی YouTube به حالت عمومی درآمد

اگر کمی به قبل برگردیم در سال ۲۰۱۶ YouTube پلتفرم جدید انتقال تصویر زنده‌ی خود را در اختیار تعداد معدودی از کاربران قرارداد و در حال حاضر نیز شاهد این هستیم که پلتفرم پخش زنده‌ی موبایلی یوتیوب به‌صورت عمومی درآمدهاست.

شاید ممکن است که شما نیز از وجود چنین ویژگی‌ای اطلاعی نداشته باشید، پلتفرم پخش زنده‌ی موبایل یوتیوب به‌عنوان بخشی از هسته‌ی اپلیکیشن موبایل یوتیوب به‌حساب می‌آید که به کاربران این امکان را می‌دهد که تصاویر خودشان را از طریق دستگاه موبایلشان به‌صورت فراگیر ارسال کنند. اگر کسی بخواهد که پیام خودش را به گوش همه برساند، تمام‌کاری که بایستی بکند این است که اپلیکیشن یوتیوب را بازکرده و بر روی دکمه قرمز ضبط ضربه بزند. کاربر در هنگام پخش زنده قادر است با کاربران و دنبال کنندگانش به گفتگو بپردازد.

 

در راستای اولین فازی که این پلتفرم ارائه‌شده است، یوتیوب به ایجادکنندگان محتوا تا ۱۰۰۰۰ مشترک ارائه می‌کند. یوتیوب برای سایر اشخاص نیز قول داده است که این ویژگی به‌زودی در دسترس قرار بگیرد.

اخیراً شاهد رقابت پخش زنده در پلتفرم‌های متفاوت هستیم، فیس‌بوک، یوتیوب و اینستاگرام رقابت تنگاتنگی با یکدیگر دارند.

محمد مخلوقی
در زمینه ی شبکه های کامپیوتری تحت پلتفرم های مختلف آموزش های پیشرفته ای دیده ام و همینطور در زمینه ی برنامه نویسی تحت وب حرف هایی برای گفتن دارم و تنها چیزی که از آن خسته نمی شوم یادگرفتن و پیشرفت است.