بازی در موتور جستجوگر گوگل

۵ بازی مخفی در سرچ گوگل که حتماً باید آن‌ها را بازی کنید

در طی این سال‌ها گوگل به‌عنوان بهترین موتور جستجو شناخته می‌شود. یکی از بهترین ویژگی‌های این موتور جستجو این است که قابلیت‌های جدیدی را به‌طور مستمر در خود جای می‌دهد. ممکن است که در مورد ترفندهای موتور جستجو در گوگل چیزهایی بدانید اما این‌که بتوانید در موتور جستجو به انجام بازی بپردازید چیز دیگری است! قصد داریم بازی‌های مخفی گوگل را به شما معرفی کنیم.

برای انجام این بازی‌ها کافی است که کلیدواژه‌های خاصی را تایپ کنید. برخی اوقات پیش می‌آید که در خانه نشسته‌اید و هیچ بازی‌ای برای انجام ندارید یا این‌که در دانشگاه یا محل کار هستید و هیچ بازی‌ای بر روی کامپیوتر خود ندارید و سایر بازی‌ها هم مسدود شده‌اند، بنابراین این بازی‌های مخفی وقتی‌که اینترنت و یا حافظه داخلی ضعیفی دارید بسیار کاربردی هستند.

بازی Tic-tac-toe

این بازی یکی از بازی‌های محبوب در دوران‌های مختلف به‌حساب می‌آید. اغلب مردم معمولاً وقتی‌که هیچ کاری برای انجام ندارند به انجام این بازی می‌پردازند. شاید به خاطر بیاورید که وقتی کوچک‌تر بودیم این بازی‌ها را انجام می‌دادیم. انجام این بازی بسیار سریع است. بهترین قسمت این بازی این است که می‌توانید آن را سرچ کنید و سپس به‌صورت آفلاین به بازی کردن ادامه دهید. بازی دارای سختی‌های متفاوت است که می‌توان آن‌ها را به‌صورت دلخواه تغییر داد.

 

بازی Atari Breakout

بازی Atari Breakout یک بازی محبوب دیگر است که معمولاً در زمان‌های بیکاری بر روی دستگاه‌های اندرویدی مان به انجام آن می‌پردازیم. این بازی‌ها واقعاً جالب هستند. اگر می‌خواهید از بازی کردن لذت ببرید می‌توانید این بازی را بر روی دستگاه موبایل خود بازی کنید یا حتی آن را بر روی کامپیوتر خود اجرا کنید.

 

بازی Solitaire

Solitaire را می‌توان قدیمی‌ترین بازی‌ای دانست که شما در ویندوز ۷ و ویندوز ایکس پی به انجام آن می‌پرداختید. این بازی نیز بسیار معروف است. اگر می‌خواهید که از این بازی لذت ببرید راه‌حل آسانی برای این کار وجود دارد. کافی است نام این بازی را در موتور جستجوگر گوگل تایپ کنید و خواهید دید که بسیار راحت و سریع این بازی برای شما فراهم می‌شود و می‌توانید به انجام آن بپردازید.

 

بای Pac-Man

Pac-Man یک بازی قدیمی و معروف است که به‌وسیله یک شخص چینی ایجاد و معرفی‌شده است. جالب است بدانید برای این بازی کلی فیلم ابداع‌شده است. این نشان می‌دهد که اگر به انجام بازی پک من بپردازید به آن معتاد خواهید شد.

 

بازی Zerg Rush

در بازی Zerg Rush می‌توانید کلی کاراکتر O را مشاهده کنید و اگر بر روی یکی از آن‌ها کلیک کنید می‌توانید آن را بکشید و به کمک آن از بازی high score دریافت کنید. برای انجام این بازی نیاز است که بسیار سریع عمل کنید در این صورت می‌توانید این بازی را انجام داده و رکورد بزنید.

محمد مخلوقی
در زمینه ی شبکه های کامپیوتری تحت پلتفرم های مختلف آموزش های پیشرفته ای دیده ام و همینطور در زمینه ی برنامه نویسی تحت وب حرف هایی برای گفتن دارم و تنها چیزی که از آن خسته نمی شوم یادگرفتن و پیشرفت است.